Lekki tornister Herlitz Smart

Portal pogodnej reklamy

Lekki tornister Herlitz Smart

21 stycznia 2021 Moda 0

Moment pójścia do szkoły jest dla każdego dziecka bardzo ważnym etapem w życiu. Kończy się czas zabawy, a rozpoczyna systematyczna nauka, która potrwa przez wiele lat. Przed pójściem do pierwszej klasy, rodzice kompletują wyprawkę ucznia.

Jakie tornistry mają dzieci?

tornister herlitz smartKażde dziecko, które idzie do szkoły musi mieć odpowiednio przygotowaną wyprawkę, które będzie mu niezbędna do codziennej nauki. Przede wszystkim liczy się dobry tornister, który będzie bezpieczny, wygodny, lekki i pojemny. W przypadku dzieci ze szkoły podstawowej, plecak nie może być cięższy niż połowa wagi dziecka. Jednym z lżejszych jest tornister Herlitz Smart, który jako jedyny waży poniżej dziewięciuset gramów. Posiada on usztywnienie dna oraz boków, dzięki czemu jego zawartość będzie idealnie chroniona przed zniszczeniem. Zewnętrzny materiał tornistra jest wykonany z nieprzemakalnego materiały, który dodatkowo jest wyposażony w odblaskowe elementy, które zwiększają bezpieczeństwa dziecka po zmroku czy przy małej widoczności. Tornistry marki Herlitz posiadają dwie oddzielne kieszenie wewnętrzne, które ułatwiają organizowanie w nich książek i przyborów szkolnych. Ponadto znajdziemy w nim sporo małych kieszonek zapinanych na zamek, które są idealne na telefon, portfel czy piórnik. Pod dnem tornistra znajdują się praktyczne nóżki, które chronią plecak przed zamoczeniem, ale także sprawiają, że będzie prosto i stabilnie stał. Na szelkach umieszczone są specjalne osłonki z pianki, które zapobiegają przed otarciami.

Niemiecka firma Herlitz jest znana i ceniona na naszym rynku od wielu lat, gdyż jest dostawcą wysokiej jakości plecaków i tornistrów dla dzieci w każdym wieku. Są one jedynie podzielone na chłopięce i dziewczęce, przez co każdy znajdzie model dla siebie.